Пільги сім’ям загиблих учасників АТО та Революції Гідності – без врахування доходів PDF Друк
Четвер, 25 лютого 2016, 16:23

24 лютого 2016 року набрав чинності Закон України «Про внесення зміни до статті 15 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо посилення соціального захисту членів сімей загиблих» від 02.02.2016 № 967-VIII.

Законодавчим актом передбачено, що членам сімей учасників антитерористичної операції (військовослужбовців, добровольців, працівників підприємств, установ, організацій, які залучалися до забезпечення проведення АТО), які загинули (пропали безвісти), померли внаслідок поранення, контузії або каліцтва, одержаних під час забезпечення проведення АТО або під час Революції Гідності пільги у розмірі 50-процентної знижки плати за користування житлово-комунальними послугами і послугами зв’язку, а також безплатне одержання ліків та зубопротезування надаються незалежно від сукупного доходу членів сім’ї пільговика.