Районна державна адміністрація повідомляє PDF Друк
Четвер, 02 квітня 2015, 13:04

Управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації першочергово розглядаються звернення учасників АТО. На даний час до управління на облік звернулися та перебувають 3 сім’ї загиблих учасників АТО, 1 сім’я безвісти зниклого, 20 сімей поранених та 88 сімей учасників АТО.
Сім’ям загиблих встановлено статус „Члена сім’ї загиблого ветерана війни” та видані відповідні посвідчення, які дають право на 50% знижки плати за житлово-комунальні послуги, а саме видано 6 посвідчень – дружині одного загиблого та батькам загиблих.
Протягом 2014 року та І кварталу 2015 року управлінням спільно з територіальним центром соціального обслуговування проведено виїздні прийоми по сім’ям поранених учасників АТО. За даними зустрічей з родинами виявлено, що три поранені військовослужбовці – пройшли медичну реабілітацію в госпіталі м.Бердичева та відбули до військових частин, три учасники АТО демобілізовані в зв’язку з захворюваннями, отриманими під час АТО, чотирнадцяь осіб – проходять подальше лікування в госпіталях м.Києва, м. Бердичева та м.Дніпропетровська. Всім пораненим учасникам АТО надана благодійна допомога на лікування від населення та 30,0 тис.грошової допомоги за рахунок коштів районного та місцевих бюджетів.
Чотири учасники АТО отримали статус учасника бойових дій.