До відома населення! PDF Друк
Четвер, 12 березня 2015, 09:24

Громадською організацією „Громадський інформаційний простір” запроваджено проект „Люди допомагають людям”. Мета даного проекту створення бази даних сімей, які втратили годувальників внаслідок трагічних подій на Майдані і в зоні проведення АТО та надання волонтерської допомоги сім’ям загиблих. В реєстр бази даних включаються:
-          родини загиблих і зниклих безвісти в АТО учасників Майдану і працівників спецпідрозділів міліції, військовослужбовців, добровольців та мирних жителів;
-           родини загиблих і зниклих безвісти в АТО учасників бойових дій, військовослужбовців, добровольців та мирних мешканців.
Сім’ям, які виявлять бажання взяти участь у проекті, необхідно з пакетом документів звернутися до управління праці та соціального захисту населення для подальшого відправлення копій до організації.
Алгоритм подальших дій працівників проекту наступний:
-          Перевірка отриманих документів ( для підтвердження даних стосовно зниклих безвісти необхідні документи, які підтверджують призов в АТО (за наявності їх у рідних)).
-          Внесення перевірених даних в централізорваний реєстр сімей, які втратили годувальників.
-          Підготовка пакету документів про участь в проекті на кожну родину.
-          Централізоване направлення документів до області (кординатором з впровадження проекту в області є заступник голови Житомирської облдержадміністрації Лагута Ярослав Михайлович).
-          Узгодження інформації, яку родина дозволяє розмістити про себе на сайті.
-          Підписання договору про участь в проекті з кожною родиною.
-           Відкриття пільгового (звільненого від будь-яких комісій) особистого рахунку в відділенні „Райффайзен Банку Аваль” на члена родини.
Рахунок в рамках проекту відкривається за наявності оригіналу договору про участь в проекті, паспорта та ідентифікаційного коду.

Більш детальну інформацію можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення Брусилівської райдержадміністрації за телефоном 30480.

Останнє оновлення на Четвер, 12 березня 2015, 09:27