img

Паспорт району

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Військова служба


На момент проходження військової служби за контрактом місце роботи зберігається PDF Друк
Вівторок, 07 лютого 2017, 18:35

 

1До департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації надходять письмові запити та телефонні дзвінки з питань додержання законодавства про працю щодо працівників, прийнятих на військову службу в особливий період.

Питання порушуються різні: Чи є служба за контрактом підставою для увільнення працівника від виконання обов'язків? Чи зобов’язане підприємство зберігати місце роботи, посаду та середній заробіток? Як компенсується підприємству з державного бюджету середній заробіток, виплачений таким працівникам? Чи зобов'язане підприємство подавати органові соціального захисту населення звіти про фактичні витрати на виплату компенсації з бюджету середнього заробітку?

Відповідно до частини 3 ст. 119 КЗпП (із змінами, внесеними Законом України від 06.12.2016р. № 1769-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку проходження військової служби») за працівниками, прийнятими на військову службу за контрактом в особливий період, зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток на строк до закінчення особливого періоду або до дня фактичного звільнення.

Працівник лише увільняється від виконання повноважень, підстава для цього – копії наказу, витяг з наказу військового комісаріату або витяг з наказу військової частини про проходження військової служби.

Починаючи з 1 січня 2016 р. законодавством не передбачені компенсації роботодавцям з Державного бюджету України за виплату середнього заробітку працівників, тому підприємство має можливість подати у соцзахист звіти про фактичні витрати на виплату компенсації за формою згідно з додатком 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 04.03.2015 р. №105 тільки за 2014—2015 рр.

 
Прикордонники захищають Україну! PDF Друк
Вівторок, 24 січня 2017, 14:17

Останнє оновлення на Вівторок, 24 січня 2017, 14:22
 
Прикордонники захищають Україну! PDF Друк
Вівторок, 24 січня 2017, 14:14

 
Прикордонники захищають Україну! PDF Друк
Вівторок, 24 січня 2017, 14:09

Останнє оновлення на Вівторок, 24 січня 2017, 14:12
 
Отримуй гідну зарплатню – підпиши контракт зі ЗСУ PDF Друк
П'ятниця, 20 січня 2017, 11:50

1На військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу приймаються:

  • громадяни призивного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби;
  • військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою;
  • військовослужбовці, які проходять строкову військову службу;
  • військовослужбовці, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.

Вік для прийняття кандидатів на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського та старшинського складу становить від 18 до 40 років.

Довідково. Стаття 20. Закону України «Про військовий обовязок і військову службу» № 2232-ХІI — 1992 року (із змінами).

Разом з тим, громадяни України, які не досягли граничного віку перебування в запасі, у разі настання особливого періоду можуть бути прийняті на військову службу за контрактом на строк військової служби в календарному обчисленні, встановлений частиною третьою статті 23 Закону України «Про військовий обовязок і військову службу» № 2232-ХІI — 1992 року (із змінами).

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 6
© 2013-2015 Раді вітати вас на сайті Брусилівської районної державної адміністрації | Created by Admin