Гравці національної збірної України з футболу відвідали поранених воїнів у Дніпропетровській обласній клінічній лікарні імені Мечникова PDF Друк
Середа, 11 вересня 2019, 10:27

На изображении может находиться: 8 человек, люди улыбаются, люди стоят

Напередодні матчу зі збірною Нігерії гравці національної збірної України з футболу відвідали поранених воїнів у Дніпропетровській обласній клінічній лікарні імені Мечникова.

«Медики головного прифронтового госпіталю під керівництвом видатного Сергія Риженка врятували і продовжують рятувати життя тисячам наших бійців, починаючи з 2014 року, – написав у свої сторінці Facebook президент УАФ Андрій Павелко. – У квітні 2018 року, коли ми відвідали лікарню під час трофі-туру кубків Ліги чемпіонів УЄФА, пообіцяв Сергію Анатолійовичу і його колективу, що обов’язково привеземо в Дніпро національну збірну і познайомимо їх із головним тренером Андрієм Шевченком. Сьогодні цю обіцянку було виконано».