Незаконне проникнення до зони відчуження PDF Друк
Середа, 11 вересня 2019, 10:25

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят и на улицеЗа незаконне проникнення до зони відчуження з метою екстремального туризму та відпочинку, прикордонники Житомирського загону спільно з співробітниками Національної поліції виявили двох осіб. Чоловіки, як згодом з’ясувалось громадяни Республіки Білорусь 1995 та 1996 років народження, рухались поза встановленими пунктами контролю з виселеного н.п. Вільча в глибину забороненої зони.

На територію України іноземці-сталкери потрапили встановленим порядком через один з пунктів пропуску на українсько-білоруській ділянці кордону.

Наразі осіб, за порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевості, що зазнала радіоактивного забруднення, притягнуто до відповідальності згідно чинного законодавства України.

Вирішується питання щодо зменшення терміну перебування правопорушників на території України.