img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
«Щоразу дивлячись у відкриту рампу, десантник в черговий раз перевіряє себе на психологічну стійкість та готовність», – генерал-лейтенант Михайло Забродський PDF Друк
Середа, 27 березня 2019, 15:32

На данном изображении может находиться: один или несколько человек и на улице«Щоразу дивлячись у відкриту рампу, десантник в черговий раз перевіряє себе на психологічну стійкість та готовність», – генерал-лейтенант Михайло Забродський


Особовий склад військових частин Десантно-штурмових військ Збройних Сил України дислокованих на Житомирщині, виконує програму стрибків з парашутом.

Десантування проводиться з військово-транспортного вертольота Мі-8 Армійської авіації Сухопутних військ ЗС України з висоти 600 та 800 метрів.


Разом з особовим складом, стрибки з парашутом здійснював командувач Десантно-штурмових військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Михайло Забродський. Контролював хід проведення та організацію стрибків заступник командувача Десантно-штурмових військ – начальник повітрянодесантного управління полковник Юрій Галушкін.

Напередодні стрибків, воїни-десантники відпрацювали елементи наземної підготовки на тренажерах повітрянодесантних комплексів та самостійно здійснили укладку своїх парашутів.


Серед десантників, які здійснювали стрибки, були «першоразники» – курсанти 199 навчальний центр Десантно-штурмових військ ЗС України. І сьогодні, вони вперше зустрілися з небом. Проте, всі діяли чітко та впевнено, як в повітрі так, і під час приземлення.

Окрім того, стрибки з парашутом також здійснював особовий склад 95 бригада Десантно-штурмові війська Збройнi Сили України та окремого підрозділу бойового забезпечення ДШВ, причому зі зброєю та спорядженням.

 

 

Після завершення стрибків, командувач ДШВ ЗС України генерал-лейтенант Михайло Забродський привітав «першоразників» зі здійсненням першого стрибка та званням парашутиста.

– Неважливо, яка у військовослужбовця кількість стрибків: один, десять або три сотні. Щоразу дивлячись у відкриту рампу, десантник в черговий раз перевіряє себе на психологічну стійкість та готовність. І Ви це сьогодні в котрий раз довели, – підкреслив генерал-лейтенант Михайло Забродський.


Після цього, відбувся ритуал посвячення «першоразників» в парашутисти. А військовослужбовці-жінки, які сьогодні вперше в житті «розкрили купол», для ближчого знайомства та любові до неба, мали змогу політати на вертольоті над полігоном.


Прес-служба Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України