Львівські десантники провели день відкритих дверей для учнівської молоді PDF Друк
Вівторок, 26 березня 2019, 16:01

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят, дерево и на улицеЛьвівські десантники провели день відкритих дверей для учнівської молоді

З метою національно-патріотичного виховання, формування громадської позиції, в рамках військово-патріотичної гри «Джура» та залучення громадян України на військову службу за контрактом, Львівські десантники провели день відкритих дверей для учнів Львівського вищого професійного училища дизайну та будівництва.

Під час відвідування військової частини, молодь ознайомилась з історією та бойовим шляхом славетної десантно-штурмової бригади, а також побутом воїнів-десантників.

На повітрянодесантному комплексі, учням було продемонстровано зразки повітрянодесантної техніки, показано як проводяться заняття з підготовки до стрибків з парашутом.

Особливу увагу у молоді привернули зразки штатного озброєння та військової техніки. Також учням було показано їдальню військової частини, військово-історичний музей, спортзал із сучасними тренажерами.

Як відзначив заступник командира 80 окремої десантно-штурмової бригади з морально-психологічного забезпечення підполковник Ігор Соболенко, заходи щодо патріотичного виховання молоді, ми проводимо постійно, пропонуємо це самі та звичайно завжди позитивно реагуємо на звернення від навчальних закладів.

- Відвідування молоддю військової частини, безпосереднє її спілкування з військовослужбовцями є позитивним чинником формування громадської думки молоді про армію та хорошим методом популяризації військової служби за контрактом у Десантно-штурмових військах Збройних Сил України, - підкреслив офіцер.

Прес-служба 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ