У курсантів Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького розпочалося стажування PDF Друк
Вівторок, 29 січня 2019, 11:31

IMG_7375Практичні стажування –  невід’ємна частина процесу підготовки висококваліфікованих фахівців-прикордонників. Щорічно, згідно з планом, курсанти Національної академії проходять стажування на державному кордоні України.

Так, сьогодні понад 150 курсантів 4 року навчання, серед яких 60 дівчат, відправилися до органів охорони державного кордону для набуття практичного досвіду та закріплення теоретичних знань здобутих у вищому навчальному закладі Держприкордонслужби.

Майбутні офіцери-прикордонники академії будуть проходити стажування на посадах, згідно з їхньою спеціальністю: дільничний інспектор; начальник відділення (групи) дільничних інспекторів відділу прикордонної служби; офіцер по роботі з іноземцями та адміністративного провадження органу охорони державного кордону; начальник групи (сектору) по роботі з іноземцями та адміністративного провадження відділу прикордонної служби типу «А», «Б»; начальник відділення інспекторів прикордонної служби відділу прикордонної служби типу «Б», оперуповноважений міжрайонного оперативно-розшукового відділу; начальник відділення інженерно-технічного відділу органу охорони державного кордону, тощо.

Стажування у курсантів прикордонників триватиме близько місяця.