«Ярмарок вакансій» з орієнтації на службу за контрактом в Збройні Сили України для безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості PDF Друк
Четвер, 17 січня 2019, 14:08

На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит и в Ð¿Ð¾Ð¼ÐµÑ‰ÐµÐ½Ð¸Ð¸В рамках співпраці Брусилівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості з Коростишівським об’єднаним міським військовим комісаріатом, Брусилівською райдержадміністрацією, Брусилівською селищною радою та з метою підтримки патріотичних настроїв населення, а також залучення громадян України на службу за контрактом в Збройні Сили України 19 січня 2019 року було проведено «Ярмарок вакансій» з орієнтації на службу за контрактом в Збройні Сили України для безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості (в заході взяли участь 12 осіб).

На вищевказаному заході в Брусилівській районній філії Житомирського обласного центру зайнятості представник Коростишівського ОМВК Гончаров М. А., представники Брусилівської селищної ради Шумак В. С. та Брусилівської райдержадміністрації Мошонець О. П. пропонували військову службу за контрактом в Збройні Сили України.

Перед шукаючими роботу виступив представник Коростишівського об’єднаного міського військового комісаріату Гончаров Максим Анатолійович.

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди ÑÑ‚Ð¾ÑÑ‚Він проінформував присутніх про переваги військової служби за контрактом в Збройних Силах України на посадах рядового, сержантського складу для військовозобов’язаних та цивільних громадян.

Строки контракту становлять від 3 до 5 років, при особливих обставинах може бути контракт укладений на півроку, один рік, а може бути продовжений і до 10 років.

Вік громадян, які претендують на військову службу за контрактом має бути не менше 18 років і до 40, а в особливий період, тобто на даний час, на військову службу за контрактом приймаються громадяни віком до 60 років.

Грошове забезпечення (заробітня плата) з «01» січня 2019 року виплачується у розмірі від 10000 грн. . в залежності від посади та місця служби, крім того передбачені цілий ряд інших грошових винагород. При першому підписанні контракту виплачується одноразове грошове забезпечення в розмірі 14000 грн.

Військовослужбовці забезпечуються безкоштовним харчуванням, спецодягом, їм компенсується вартість винайму житла, є можливість отримання безкоштовної вищої освіти, безкоштовна медична допомога, а також при наявності вислуги 25 років –пенсійне забезпечення тощо.

Тому для тих, хто готовий зробити свідомий вибір контакти Коростишівського ОМВК: м. Коростишів, вул. Семінарська, 20, тел. (04130) 5-29-06 черговий ОМВК, або моб. тел. (097) 333-20-03 заступник військового комісара Кожухов Петро Васильович.