У Житомирі розпочались збори з командирами бригад та їх заступниками Десантно-штурмових військ PDF Друк
П'ятниця, 06 липня 2018, 11:34

Фото Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

У Житомирі, на базі Навчального центру Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, розпочались збори з командирами бригад ДШВ та їх заступниками.

— Мета наших зборів — це відпрацювання єдиних поглядів на питання планування, застосування, проведення заходів бойової підготовки, обмін досвідом щодо застосування військових частин (підрозділів) під час виконання завдань в районі проведення АТО/ООС, — підкреслив керівник зборів Командувач Десантно-штурмових військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Михайло Забродський.

Серед основних питань, яким присвячені збори: опрацювання єдиних вимог щодо методики підготовки штабів тактичного рівня та підрозділів, аналіз поточної ситуації у частинах ДШВ та визначення подальших напрямків підготовки військовослужбовців з урахуванням досвіду проведення антитерористичної операції.

До проведення зборів також залучається керівний склад Генерального штабу Збройних Сил України, що дає змогу оперативно вирішити проблемні питання, які виникають у командирів бригад.

Прес-служба командування ДШВ ЗС України