Зараз на сайті:

Військова служба за контрактом – гарантоване соціальне забезпечення та гідна зарплата PDF Друк
Військова служба - Військова служба
Середа, 07 червня 2017, 07:22

1Контрактна військова служба у ЗСУ – це ряд гарантованих соціальних пільг та заробітна плата від 7 тисяч гривень.

Під час проходження військової служби за контрактом військовослужбовці рядового, сержантського і старшинського складу у відповідності до Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» від 21.12.91 № 2011-XII (зі змінами) мають право на наступні пільги:

• Отримання житла за рахунок держави.
  • Речове забезпечення у відповідності до визначених норм.
  • Використання щорічної основної відпустки із збереженням грошового, матеріального забезпечення та грошової допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення.
  • Отримання підйомної допомоги в розмірі місячного грошового забезпечення на військовослужбовця і 50 відсотків місячного грошового забезпечення на кожного члена сім’ї військовослужбовця, який переїжджає з ним на нове місце військової служби, при переїзді на нове місце військової служби в інший населений пункт, у зв’язку з призначенням на військову посаду, зарахуванням до військового навчального закладу, термін навчання в якому становить не менше шести місяців, або у зв’язку з передислокацією військової частини.
  • Забезпечення військовослужбовців за контрактом безкоштовними обідами у робочі дні (або за бажанням грошовою компенсацією у розмірі вартості набору продуктів на приготування обіду).
  • Безоплатну кваліфіковану медичну допомогу у військово-медичних закладах охорони здоров’я .
  • Право на санаторно-курортне лікування та відпочинок у санаторіях, будинках відпочинку, пансіонатах і на туристських базах Міністерства оборони України (один раз на рік).
  • Отримання освіти у вищих навчальних закладах (вищих військових навчальних закладах) без відриву від проходження військової служби (за заочною формою навчання).
  • Право на пенсійне забезпечення незалежно від віку в разі, якщо вони мають на день звільнення зі служби вислугу 25 років і більше або за наявності трудового стажу 25 років і більше, з яких не менше ніж 12 календарних років і 6 місяців становить військова служба.

Більш детальніше з вимогами до прийняття на військову службу за контрактом можна ознайомитися тут,а як заключити контракт для проходження військової служби дивіться тут.

За детальною інформацію щодо проходження військової служби за контрактом необхідно звернутися до військового комісаріату за місцем проживання.

Останнє оновлення на Середа, 07 червня 2017, 07:24