На Житомирщині понад 2 тис. осіб підписали контракт із ЗСУ PDF Друк
П'ятниця, 09 грудня 2016, 08:59

DSC_0799.JPGПитання контрактної і строкової служби розглянули сьогодні, 8 грудня, у Житомирському обласному військовому комісаріаті.

Робоча нарада представників районів пройшла за участю голови Житомирської облдержадміністрації Ігоря Гундича, голови обласної ради Володимира Ширми, обласного військового комісара Юрія Колесніченка.

Житомирська область за 4 квартали 2016 року по строковій службі на 100% виконала планове завдання.

«Добре, що план виконаний, але не всі райони показали 100%-ий результат. Потрібно подякувати тим районам, які перевиконали план – Бердичівський, Ємільчинський, Овруцький, Олевський та інші», – сказав Ігор Гундич.

Що стосується проходження військової служби за контрактом, то найкращі показники у ІV кварталі мають Бердичівський, Романівський та Овруцький райони, найгірші –  Коростишівський, Любарський, Хорошівський.

За 2016 рік контракт на Житомирщині підписали 2181 громадян. У ІV кварталі контракт із ЗСУ підписали 310 осіб.

«У вас, як у керівників районів, має бути налагоджена співпраця із головами сільських та селищних рад. Ви відповідальні за виконання завдання, яке перед нами ставить держава», – сказав голова ОДА.