img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Військова служба


Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького черговий раз відкрила двері для усіх тих, хто хотів ознайомитися зі специфікою навчання у прикордонному відомстві. PDF Друк
Понеділок, 11 листопада 2019, 10:27

На изображении может находиться: 4 человека, на улицеНаціональна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького черговий раз відкрила двері для усіх тих, хто хотів ознайомитися зі специфікою навчання у прикордонному відомстві.


Детальніше...
 
Презентація нового пілотного проєкту – нове обличчя керівного складу пройшла сьогодні, 7 листопада, в Академії Державної прикордонної служби України в Хмельницькому. PDF Друк
Понеділок, 11 листопада 2019, 10:21

Нове обличчя керівного складу є новою ідеологією призначення на керівні посади у Держприкодонслужбі, яка наразі впроваджується за підтримки Посольства США в Україні та Міжнародної організації з міграції.

Зазначимо, щоб запустити такий пілотний проєкт, експерти Адміністрації Держприкордонслужби вивчали досвід іноземних партнерів та міжнародних рекрутингових компаній. Тому процедура призначення на керівні посади, зокрема  на посади начальників штабів прикордонних загонів, стала змагальною, максимально відкритою і об’єктивною.


«Сьогодні ви зробили новий важливий крок у своїй службовій кар’єрі. Тому бажаю вам стати гідними довіри українського народу, відповідально ставитись до виконання своїх обов’язків, професійно вдосконалюватись, приймати правильні  рішення», - зауважив Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко вітаючи переможців конкурсу.

«Я дуже вдячний офіцерам, які прийняли таке непросте рішення і взяли участь у цьому проєкті. Я задоволений результатами, які ви показали. Ми обов’язково продовжимо цей проєкт. Наступний відбір будуть проходити кандидати на посади начальників органів охорони державного кордону. На керівні посади залучатимуться люди, які мають необхідні знання, досвід і відповідну підготовку і звичайно – морально-психологічний дух і здібності, які будуть прикладом для підлеглих», - сказав очільник прикордонного відомства.


Також він розповів, що після реалізації наступного проєкту у ДПСУ всі категорії військовослужбовців будуть призначатись через відбір і конкурс. «Я хочу показати всім, що не важливо чий ти син, чи хто твій брат – генерал, адмірал, чи депутат, чи президент. Не важливо, хто твій родич, важливо - хто ти і що вмієш. Це основна ідеологія відомства, і моя особиста як керівника»,- наголосив Голова ДПСУ Сергій Дейнеко.

Присутній на заході заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко під час свого виступу зазначив: «Сьогодні ми бачимо маленькі перемоги в тому, щоб структури ДПСУ отримували таку ж якість відбору кадрів і таку ж якість менеджменту, як це є в європейських країнах та США. Сьогодні ніхто не знав, в тому числі і учасники конкурсу, хто саме став переможцем. Це дуже важливо для того, щоб в державній службі, військовій службі ніколи вже більше не було кумівства, і ніколи вже більше не було того, що хтось за когось десь домовився, чи депутат чи міністр. Тільки особисті, інтелектуальні й розумові  здібності людини та рівень професійності визначатиме, хто буде керівником».

Детальніше...
 
Соціальні гарантії для військовослужбовців за контрактом PDF Друк
Вівторок, 29 жовтня 2019, 15:36

Збереження робочого місця і середньої зарплати

Відповідно до ст. 119 “Кодексу законів про працю України” за працівниками, прийнятими на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану на строк до закінчення особливого періоду або до дня фактичної демобілізації, зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації незалежно від підпорядкування та форми власності і у фізичних осіб?—?підприємців, в яких вони працювали на час призову.


За порушення вимог зазначеної статті Кодексу законів роботодавці можуть бути притягнутими до юридичної відповідальності.


Забезпечення житлом

Відповідно до статті 12 Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей” держава забезпечує військовослужбовців жилими приміщеннями або за їх бажанням грошовою компенсацією за належне їм для отримання жиле приміщення на підставах, у порядку і відповідно до вимог, встановлених Житловим кодексом та іншими нормативно-правовими актами.


Військовослужбовці та члени їх сімей забезпечуються службовими житловими приміщеннями, що відповідають вимогам житлового законодавства. З цією метою у кожній військовій частині формується фонд службового житла.

Визначено Порядком забезпечення військовослужбовців та членів їх сімей житловими приміщеннями (затверджений, Постановою Кабінету Міністрів України від 3 серпня 2006 р. N 1081).

Детальніше...
 
Катери українських ВМС класу «ISLAND» прибули до військової гавані PDF Друк
Четвер, 24 жовтня 2019, 11:20

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, вода и на улицеСьогодні, 23 жовтня, до військового причалу Практичної Гавані пришвартувались катери Військово-Морських Сил Збройних Сил України Р190 «Слов’янськ» та Р191 «Старобільськ».


Прибувши на борту вантажного корабля «Ocean Freedom» з міста Балтимор штату Меріленд Сполучених Штатів Америки два патрульних катери класу «Island» під керівництвом українських екіпажів та за участю іноземних експертів розпочнуть етап підготовки до експлуатації, після тривалого транспортування. «Слов’янськ» та «Старобільськ» пройдуть ряд ходових випробувань, по завершенню яких, катери буде включено до складу Військово-Морських Сил ЗС України.


Важливо зазначити, що укомплектування бойовими одиницями такого класу є поетапним нарощуванням бойових спроможностей Військово-Морських Сил Збройних Сил України, таке рішення є найбільш реалістичним з точки зору балансу ефективності-вартості. Завдяки своїй швидкості, маневреності і озброєнню, такі катери здатні виконувати значний спектр завдань, які притаманні класичним надводним кораблям.

 
Про шахрайську схему PDF Друк
Четвер, 24 жовтня 2019, 11:18

На изображении может находиться: ночьОстаннім часом засобами інформації почали поширюватись відомості про нібито надання, на умовах анонімності, працівниками військових комісаріатів так званих "платних послуг", які дають право призовникам не проходити строкову військову службу та уникнути призову.


Зазначаємо, що такі факти є черговою шахрайською схемою та не мають під собою конкретних фактів надання протиправної допомоги.


Хочемо застерегти, що за ухилення від призову на строкову військову службу статтею 335 КК України передбачається кримінальна відповідальність з обмеженням волі на строк до 3-х років.


 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 29