Про порядок надання санаторно-курортного лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи у 2020 році PDF Друк
Середа, 19 лютого 2020, 17:15

Управління праці та соціального захисту населення Брусилівської районної державної адміністрації  повідомляє  про те, що відповідно  до п. 12 постанови Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016 р. № 854 «Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» громадяни, віднесені до категорії 1, та діти з інвалідністю забезпечуються путівками шляхом надання грошової допомоги відповідно до медичних показань з урахуванням пільг, передбачених законодавством для конкретної категорії осіб. Черговість громадян оприлюднена на інформаційній дошці управління праці.