Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських робіт «Інклюзивний дизайн» PDF Друк
Середа, 19 лютого 2020, 17:13

До Міністерства соціальної політики надійшов лист громадської організації осіб з інвалідністю «Креавіта», яка є організатором Всеукраїнського конкурсу студентських робіт «Інклюзивний дизайн».

Конкурс проводиться за підтримки комітету забезпечення доступності маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Харкова та Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Основна мета конкурсу - виявлення кращих проектів, які демонструють можливі архітектурно-конструктивні, дизайнерські рішення із використанням сучасних технологій створення інклюзивного середовища життєдіяльності, у тому числі для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Учасниками конкурсу можуть бути студенти, аспіранти та випускники закладів вищої освіти віком до 30 років.

Інформацію щодо порядку та умов проведення конкурсу, у тому числі
перелік запропонованих номінацій, розміщено за посиланням:https://www.univer.kharkov.ua/ua/general/univer_today/news?news_id= 9430.

Контакти: тел.: (057)751-78-44, (050)300-34-81 -Олена Шингарьова.