ОГОЛОШЕННЯ PDF Друк
Четвер, 13 лютого 2020, 17:11

20 лютого  2020 року о 10.00 за адресою: смт. Брусилів, вул. Небесної Сотні, 2, в залі засідань, відбудеться публічний звіт голови Брусилівської районної державної адміністрації КОНДРАТЮКА Віктора Андрійовича. Буде презентована інформація про виконання основних показників Програми соціально-економічного та культурного розвитку Брусилівського району за 2019 рік, проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти районного бюджету та інші питання щодо діяльності Брусилівської райдержадміністрації.

Регламент заходу:

10:00 11:0 звіт голови .
11:00 – 11:30  – запитання та відповіді.

Запрошуємо заслухати звіт голови представників громадської ради, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, засобів масової інформації та всіх зацікавлених осіб.

Відповідальний структурний підрозділ: відділ організаційної роботи та контролю апарату райдержадміністрації:

тел.3-04-35,

е -mail: rda@brusrda.zht.gov.ua).