Оголошення PDF Друк
Четвер, 06 лютого 2020, 17:27

Управління Державного агентства рибного господарства у Житомирській області інформує про проведення другої міжнародної виставки - форуму, присвяченої розвитку рибної індустрії та риболовного хобі в Україні Fish Business Ukraine 2020.

Захід проходитиме з 17 по 19 березня 2020 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» за адресою: вул. Амстердамська, 1, с.Березівка, Київська область (Житомирська траса М-06).

Організаторами виставки є Державне агентство рибного господарства України та Товариство з обмеженою відповідальністю «Євроіндекс».

Участь у заході візьмуть представники Держрибагентства, Держводагентства, Держпродспоживслужби, Продовольчої та сільськогосподарської організації, експертного середовища, низки посольств, громадськості та українського бізнесу.