Увага: конкурс! PDF Друк
Четвер, 09 січня 2020, 10:11

Оголошується конкурс з відбору надавачів пільгових стоматологічних послуг і пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів.

Перелік підтверджуючих документів, які подаються на розгляд районної конкурсної комісії по визначенню уповноважених аптечних закладів та стоматологічних установ для пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи:

1. Заява про участь у конкурсі, завірена печаткою суб’єкта господарювання;
  2. Копія статуту (положення) та повноваження посадових осіб;
  3. Копія свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи;
  4. Копія дозволу на право займатися відповідною діяльністю (ліцензія), за умови, що термін її дії перевищує відповідний бюджетний період;
  5. Копія довідки зі статистики ( ЄДРПОУ );
  6. Копія довідки про взяття на облік платника податків.

Претенденти подають заяву та конкурсну документацію до управління праці та соціального захисту населення Брусилівської райдержадміністрації. Всі копії документів мають бути оформлені належним чином  (посвідчені мокрою печаткою та підписом керівника учасника конкурсу).  Документи приймаються до 23 січня 2020 року за адресою: смт.Брусилів, вул. Лермонтова, 9. Про місце та час проведення конкурсу претендентів буде повідомлено додатково.

Інформує управління праці та соціального захисту населення Брусилівської районної державної адміністрації