Нагадуємо що триває прийом заяв на санаторно-курортне лікування постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи PDF Друк
Вівторок, 14 травня 2019, 14:37

Управління праці та соціального захисту населення Брусилівської РДА повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 р. № 854 «Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» триває прийом заяв та документів на 2020 рік для взяття на облік для проходження санаторно-курортного лікування або для виплати грошової компенсації замість путівки громадян І категорії та дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана із Чорнобильською катастрофою.

Відповідно до вищезазначеного заяву з пакетом документів необхідно подати до 15 жовтня поточного року звернувшись до управління праці. Під час подання заяви оригінали документів мати при собі.

Для більш детальної інформації звертатися до управління праці за адресою: смт. Брусилів, вул. Лермонтова, 9 чи за тел.. 31074.