До відома підприємств району! PDF Друк
Четвер, 14 березня 2019, 17:19

Інформуємо, що в період з 5 по 10 листопада 2019 року в Шанхаї відбудеться Друга виставка імпортних товарів і послуг «China International Import Expo» - найбільший захід Китаю, який проходить за підтримки керівництва та Уряду країни, урядів провінцій, міністерств і відомств, дипломатичних місій країни за кордоном та профільних асоціацій.

У 2018 році понад 3600 експонентів із 151 країн представили продукцію та послуги на Експо, більше 400 тисяч осіб відвідали захід, загальна вартість домовленостей щодо експорту в Китай сягнула майже 58 млрд. доларів США.

Минулого року Торгово-промислова палата України сформувала національні стенди в аграрному та промисловому павільйонах, де свою продукцію представили майже 90 вітчизняних підприємств галузі АПК та машинобудування.

У 2019 році ТПП України формує національні стенди в павільйонах АПК, машинобудування послуги, життєдіяльність, медицини. Учасники національних стендів візьмуть участь в українсько-китайському бізнес-форумі 4 листопада 2019 та В2В сесії з китайськими компаніями. Захід організовано ТПП України та Китайським комітетом з розвитку міжнародної торгівлі, який представлений по всьому Китаю та до складу якого входить понад 200 тис. компаній.

Вартість участі складає 3000 доларів США з 9 кв.м стандартного обладнаного стенду та 300 доларів США за 1 кв.м необладнаної площі (мінімум 36 кв.м).

Участь в екс по сприятиме вітчизняним компаніям в отримані дозволу на експорт до Китаю, забезпечить присутність компанії та її продукції в інформаційному полі ринку Китаю, дозволить оцінити потенціал ринку та свої можливості, провести ефективні переговори та знайти партнера на ринку.

З організаційних питань щодо участі в заході та його формату просимо звертатись до заступника директора Центру міжнародної ділової співпраці ТПП України Голято Андрія (+38 067 662-96-56, а Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).