Запрошуємо на службу в поліції на вакантні посади PDF Друк
Понеділок, 28 січня 2019, 10:04

Похожее изображение3 15 січня 2019 року починається набір на посади молодшого складу Брусилівського відділення поліції Коростишівського ВПГУНП в Житомирській області.

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ:

• громадянство України

• вік від 18 років
  • вільне володіння українською мовою
  • повна загальна середня або вища освіта
  • знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції»

МИ ПРОПОНУЄМО:

• заробітну плату від 8000 грн (після успішного проходження первинної професійної підготовки)
  • соціальне забезпечення згідно діючого законодавства
  • професійну підготовку за міжнародними стандартами
  • можливість отримання юридичної освіти навчаючись на заочній формі навчання у вищих навчальних закладах системи МВС

Бажаючим взяти участь у конкурсі та за більш детальною інформацією звертатися до Брусилівського відділення поліції (каб. 220) за адресою: смт. Брусилів вул. Єдності, 3 або за тел. 0962612079.