Сучасні технології соціальної роботи в різних сферах життя PDF Друк
Середа, 23 січня 2019, 11:58

З 14 по 19 квітня 2019 року в м. Братислава у співпраці з Східноєвропейським агентством розвитку (EEDA) за підтримки Посольства Словаччини в Україні заплановано міжнародний семінар «Сучасні технології соціальної роботи в різних сферах життя».

Метою семінару є ознайомлення з міжнародними системами і моделями надання соціальних послуг, сучасними технологіями соціальної роботи в різних сферах життєдіяльності, ефективним міжнародним досвідом застосування сучасних технологій у професійній діяльності соціальних працівників.

До участі у семінарі запрошуються представники центрів соціальних служб для сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населеннясільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад, служб у справах дітей та спеціальних установ для дітей, системи освіти і охорони здоров’я, інші зацікавлені спеціалісти з різних сфер соціального обслуговування населення.

Витрати на проїзд, проживання та харчування передбачаються за рахунок учасників семінару. За більш детальною інформацією та з метою реєстрації звертатися до організаторів заходу за телефонами: 044-453-73-43, 067-449-13-41, 097-718-17-67, 050-334-40-92, 050-311-32-80.