Ліки – „чорнобильцям” PDF Друк
Середа, 05 грудня 2018, 14:51

Картинки по запросу лікиУправління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє про те, що товариством з обмеженою відповідальністю „Нова Надія”  розпочато безплатне забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Аптечний пункт № 5 розташований за адресою: смт. Брусилів вул.Лермонтова,41 (на території комунальної установи Брусилівської центральної районної лікарні біля магазину).

Пільги на безплатне придбання ліків за рецептами лікарів  надаються постраждалим громадянам відповідно до статей  20, 21, 22, 24, 30 Закону України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 19.07.2005 № 360 рецепти з простроченим терміном дії (протягом одного місяця з дня виписки)  та виправленнями отоваренню не підлягають.