Формується три групи учасників (3 групи по 30 осіб) для участі у новому грантовому проекті із розвитку самозайнятості та розширення підприємницької діяльності внутрішньо переміщених осіб, житомирян та жителів Житомирської області PDF Друк
Четвер, 05 квітня 2018, 09:37

Організатор проекту - Фонд громади Житомира у співпраці із Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччини, що діє через Німецький Банк Розвитку (KfW).

До участі у проекті запрошуються: · внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей та Криму віком 18-60 (жінки та чоловіки), які проживають у Житомирській області; · місцеві мешканці з Житомира та Житомирської області віком 18-60 (жінки та чоловіки), які належать до вразливих категорій населення (учасники та ветерани АТО та члени їх сім’ї, люди із інвалідністю, із хронічними захворюваннями тощо).

Вимоги до учасників за напрямком “мікропідприємництво”: є досвід підприємницької діяльності (не менше 1 року), наявне свідоцтво ФОП, ПП чи ТзОВ, власником якого є заявник.

Програма передбачає видачу грантів на придбання обладаннядля: самозайнятості – до 650 євро, на розвиток власного бізнесу (мікропідприємництва) – до 2500 євро (у гривні за курсом ООН на час закупівлі відповідних активів).

Гранти надаються у вигляді обладнання (!) Як долучитися до проекту? Зателефонувати до Фонду громади Житомира за номерами телефонів: 093-718-64- 27 (Марина), 050-712-59-70 (роб), 0412 46-10-86 (роб), 068-991-64-63 (Вікторія) та подати коротку заявку на співбесіду; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Надати скан-копії наступних документів (при собі мати оригінали): скан копія довідки ВПО (лише для переселенців); скан-копія паспорту та ідентифікаційного номеру; скан-копія свідоцтва про реєстрацію ФОП (обов’язково лише для групи «Мікропідприємництво»). Заявки на участь у програмі приймають до 10 квітня 2018 року (включно).

Передбачається конкурсний відбір кандидатів на участь у програмі.