Набір учасників на тренінги в рамках навчальної програми «Успішні локальні громади» PDF Друк
Середа, 04 квітня 2018, 08:52

Фонд «Освіта для демократії» (Варшава, Польща), Громадська організація «Наше Поділля» (Вінниця) та Громадська організація «Точка доступу» (Краматорськ) запрошують представників Житомирської, Хмельницької, Запорізької, Донецької та Луганської областей до участі у програмі «Успішні локальні громади». Програма передбачає тренінговий компонент, реалізацію спільних завдань командами з різних територіальних громад, а також можливість взяти участь у навчальному візиті до Польщі та отримати фінансування в рамках конкурсу мінігрантів.

До участі в тренінгах запрошуються:

• представники органів місцевого самоврядування ОТГ або населених пунктів за виключенням обласного центру;
  • представники громадських та благодійних організацій, які проводять діяльність на рівні своєї ОТГ або населеного пункту (за виключенням обласного центру)

з Житомирської, Хмельницької, Запорізької, Донецької та Луганської областей (з територій, що підконтрольні Уряду України).

Перевага надаватиметься представникам:

• об’єднаних територіальних громад;
  • населених пунктів з кількістю населення до 30 тисяч.

Шукаємо кандидатів, які:

• зацікавлені у праці задля розвитку своїх місцевих громад;
  • мають бажання брати активну участь у впровадженні реформ  в Україні;
  • готових брати відповідальність за свою громаду.

Для представників усіх областей буде проведено триденний тренінг у квітні-травні 2018 р. (точні дати і місце проведення вказуються нижче).

Під час тренінгу учасники дізнаються як проводити аналіз проблем та потреб громади, а також яким чином залучати ресурси у відповідності до локальних потреб з метою покращення якості життя в громаді.

Навчальні модулі  будуть включати наступні теми:

• виклики децентралізації
  • механізми участі у процесах прийняття рішень
  • міжсекторна співпраця
  • аналіз локальної громади (її ресурсів та проблем)

Подаючи заявку на участь, кандидати беруть на себе зобов’язання взяти участь у повному обсязі у тренінгу запланованованому в рамках програми (3 дні).

Чому варто взяти участь у програмі «Успішні локальні громади»? Як учасник Ви:

• актуалізуєте свої знання з механізмів взаємодії поміж громадськістю та місцевою владою, локального аналізу під час 3-денного тренінгу (квітень-травень 2018 р.);
  • зможете провести дослідження потреб та проблем своєї територіальної громади за підтримки експертів програми (червень 2018 р.);
  • зможете обмінятися досвідом з іншими громадами під час тематичного форуму (червень 2018 р.);
  • отримаєте можливість взяти участь в навчальному візиті до Польщі (осінь 2018 р.)
  • на конкурсній основі отримати міні-грант розміром до 1000 дол. на реалізацію власного проекту з метою покращення життя в громаді (планується виділити 8 грантів на реалізацію проектів з вересня 2018 по січень 2019 р.).

Перевага надаватиметься учасникам, які подають заявку в складі групи: представники ОМС та представники ГО. Очікуємо відібрати на тренінги по кілька груп  у складі 3-5 осіб з однієї громади (представників ОМС спільно з ГО). Тому варто поширювати інформацію про набір учасників серед своїх партнерів та колег!

Для участі в конкурсі, просимо заповнити анкету онлайн для даної області:

• Представники Житомирської області – Дати тренінгу: 17-19 травня 2018 року (місце проведення: Житомир): https://goo.gl/forms/Y6R6BICNQ8Zp6Mvj2

Термін подання заявок – до 5 квітня 2018 р.

Участь у тренінгах (проїзд, проживання та харчування) повністю покривається за рахунок організаторів. Усі учасники конкурсу будуть поінформовані про результати відбору до 16 квітня 2018 року.

За додатковою інформацією звертайтесь до:

Юрія Степанця, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , тел. 0679607264 (Житомирська та Хмельницька області)

Анастасії Прокопенко, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ,  тел. 0957665277 (Запорізька, Донецька та Луганська області).