Актуальні питання у сфері захисту прав споживачів: PDF Друк
Четвер, 29 березня 2018, 07:30

- законодавство у сфері захисту прав споживачів, зокрема Закону України «Про захист прав споживачів», розпорядження Кабінету Міністрів України від 29.03.2017 №217-р «Про схвалення Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року», розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №983-р «Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року», постанова Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 №833 «Про затвердження Порядку провадження торгівельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів», постанова Кабінету Міністрів України від 02.09.2015 №667 «Про затвердження Положення про Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів».

- зразки скарг про порушення законодавства про захист прав споживачів (за зразком, розміщеному на офіційному сайті  Держпродспоживслужби  www.consumer.gov.ua);

- пам’ятки та настанови для споживачів в ситуаціях, у яких права споживачів порушуються найчастіше;

- аналіз звернень споживачів структурними підрозділами з питань захисту прав споживачів при виконавчих органах місцевих рад.