До відома підприємств району! PDF Друк
Понеділок, 26 березня 2018, 11:24

Відповідно до листа Торгово-промислової палати України від 26.02.2018 616/24.0-7.1 інформуємо, що 5-10 листопада 2018 року в м. Шанхаї відбудеться виставка імпортних товарів та послуг «China International Import Expo».

Метою виставки є презентація іноземних товарів і послуг для ринку Китаю, зміцнення співпраці між іноземним і китайським бізнесом. Крім того, участь у виставці дозволить підприємцям ефективно презентувати свою продукцію, провести переговори з потенційними партнерами та вийти на значно вищий рівень співробітництва з Китаєм.

На виставці будуть представлені товари та послуги галузі АПК і продовольства, споживчих товарів, побутової електроніки та комп’ютерних технологій, технологічного обладнання для промисловості, послуги у сфері туризму, освіти та культури, дизайну, фінансових і ІТ послуг та інше.

Організатори виставки особливу увагу приділяють наповненню галузевих експозицій та забезпеченню ефективного діалогу між іноземними компаніями та китайським бізнесом. За попередньою оцінкою свої товари та послуги на заході презентуватимуть компанії з понад 100 країн світу, відвідають виставку понад 150 тисяч імпортерів і споживачів з Китаю та інших країн.

Торгово-промислова палата України формує галузеві експозиції від України. За умовами укладеного з організаторами договору, Україні надано 540кв.м виставкової площі на пільгових умовах. Пільгова ціна складає 2400 дол. США за стандартно обладнаний стенд 9кв.м та 240 дол. США за кв. м виставкової площі. Термін формування експозиції на пільгових умовах завершується 31 березня 2018 року.

За додатковою інформацією звертайтесь до ТПП України: