«Перлина Fest» запрошує до участі дитячо-юнацькі творчі колективи PDF Друк
Четвер, 08 лютого 2018, 15:34

10 березня у Колонній залі Київської міської державної адміністрації  відбудеться  Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fеst» під девізом: «Творчість заради майбутнього!»

Конкурс має на меті показати культурну різноманітність України, увібравши самобутність традицій, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії та знаходять своє місце в сучасних образах.

До участі у фестивалі запрошуються творчі колективи й окремі виконавці у трьох вікових категоріях від 7 до 17 років.

З докладною інформацією про фестиваль можна ознайомитись на сайті: perlyny.com.ua