До відома підприємств району! PDF Друк
Четвер, 08 лютого 2018, 14:29

З метою налагодження торгівельно-економічних відносин та інвестиційного співробітництва з Республікою Індія 12-14.02.2018 в м. Житомирі перебуватиме делегація Посольства Республіки Індія в Україні на чолі з Надзвичайним та Повноваженим Послом. В ході візиту запланована зустріч з підприємцями та бізнесовими колами Житомирщини, під час якої відбудеться презентація інвестиційного потенціалу Індії.

Захід відбудеться 13 лютого у приміщенні конференц-залу готелю Рейкарц Житомир за адресою: м. Житомир, площа Замкова 5/8.

Зацікавлених суб’єктів господарської діяльності та бажаючих взяти участь у заході  просимо звертатися до відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації за тел. 30-7-91