Управління праці та соціального захисту населення Брусилівської райдержадміністрації повідомляє, що розпочато організаційну роботу по санаторно-курортному лікуванню та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи PDF Друк
Середа, 31 січня 2018, 17:52

Згідно  заяв від потерпілих І категорії, які були подані до 15 жовтня  2017 року на отримання путівки у 2018 році,  управлінням праці у порядку черговості та у межах доведених бюджетних асигнувань проводиться резервування путівок.

Відповідно до Постанови КМУ від 23.11.2016р № 854 «Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» санаторно-курортний заклад  надає гарантійний лист-згоду, в якому вказує дату заїзду та повідомляє  про готовність прийняти громадянина на оздоровлення. Між санаторієм, громадянином І кат та управлінням укладається тристороння угода. Після цього  громадянин І кат направляється до санаторію на лікування.

Відповідно до пункту 22 вищезазначеної Постанови у разі відмови від санаторно-курортного лікування або відпочинку громадянину, віднесеному до категорії 1, одному із батьків дитини з інвалідністю або особі, яка їх замінює, потрібно не пізніше ніж за десять днів до початку заїзду повідомити про це управлінню соціального захисту населення.

Для більш детальної інформації звертатися до управління праці  за телефоном 31074.