До відома підприємств району! PDF Друк
Понеділок, 29 січня 2018, 17:29

Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 15.01.2018 №4602-04/1665-06 інформуємо, що Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту у період з 18 по 24 березня 2018 року заплановано проведення торгової місії до Федеративної республіки Нігерія (м. Абуджа, м. Лагос) та Республіки Гана (м.Аккра) під головування заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торгового представника України Н.Я. Микольської.

Основною метою місії є вивчення системи експортно-імпортних відносин, торгівельних бар’єрів і законодавчих особливостей вказаних країн, а також ознайомлення з веденням господарської і торгової діяльності на місцевому рівні.

В рамках програми торгової місії планують наступні заходи:

- проведення зустрічей з представниками державних інституцій та установ Нігерії та Гани;

- проведення зустрічей з представниками торгово-промислових палат м. Абуджа та м. Лагос (Нігерія), м. Аккра (Гана);

- освітні заходи щодо особливостей ведення бізнесу в Нігерії та Гані.

Реєстрація компаній до участі у торговій місії відкрита до 31 січня 2018 року за посиланням: https://goo.gl/ZVgM2n.