До відома підприємств району! PDF Друк
Середа, 01 листопада 2017, 15:13

Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 17.10.2017 №4312-05/36968 повідомляємо про таке.

За результатами зустрічі Президента України П.О.Порошенка з Міністром економіки Азербайджанської Республіки Ш.А. Мустафаєвим було досягнуто домовленості щодо відкриття Торгового дому на території АР з можливим поширенням діяльності на територію Ісламської Республіки Іран.

На сьогодні, за інформацією Посольства України в Азербайджанській Республіці, у контексті створення Торгового дому контрпартнером з Азербайджанської сторони пропонується азербайджанська корпорація « Agro Mall» Х. Шаріфовим, попередньо розглянуто можливість надання в оренду українським компаніям 500-600 квадратних метрів торгівельних площ одного з центральних павільйонів для розміщення в ньому Торгівельного дому України.

На вказаній площі можуть бути розташовані шоу-руми, виставково-торгівельні стенди, прилавки та інше торгівельне обладнання і зразки продукції українських виробників.

Зацікавлених суб’єктів господарської діяльності та бажаючих взяти участь у заході  просимо звертатися до відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації за тел. 30-7-91