НАЦІОНАЛЬНА ВИСТАВКА "INFOTEL-2017" У М.КОЛОМБО PDF Друк
Вівторок, 24 жовтня 2017, 08:36

За інформацією Посольства Шри-Ланки в Республіці Індія, у період з 01 по 05 листопада 2017 року у м. Коломбо відбудеться національна виставка інформаційно-комунікаційних технологій «INFOTEL-2017» за підтримки Міністерства телекомунікацій та цифрової інфраструктури і Федерації ІТ-індустрії Шри-Ланки.

Основна тема заходу – «25 років і надалі – на шляху до цифрової економіки» – присвячена розробці та реалізації національної стратегії країни щодо введення цифрових технологій у всіх галузях економіки, передусім, сільському господарстві, транспорті, торгівлі та інфраструктурі, охорони здоров’я, освіти, виробничої сфери тощо.

Під час виставки планується представлення відповідного обладнання, програмного забезпечення, освітніх програм, а також новаторських технологій з впровадження швидких інтелектуальних рішень у сфері інформаційно-комунікаційних технологій.

Детальна інформація знаходиться на сайті: https://infotel.lk.