Четвер, 19 жовтня 2017, 09:21

Мета розроблення проекту: належне відзначення у 2017 році Дня Гідності та Свободи, вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, а також зважаючи на важливе значення цих подій для утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості та європейського шляху розвитку України.

Мета проведення електронної консультацій з громадськістю: збір пропозицій та зауважень до вищезазначеного проекту плану заходів.

Текст проекту плану заходів: додається.

Строк подання пропозицій та зауважень: 20 жовтня- 15 листопада.

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (04162) 30-4-35.

Контактні особи: Табачна Наталія Ігорівна – головний спеціаліст відділу організаційної роботи та контролю апарату райдержадміністрації апарату райдержадміністрації.

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

заходів щодо відзначення в районі Дня Гідності та Свободи

1. Організувати проведення урочистостей, мітингів щодо вшанування загиблих Героїв Небесної Сотні та учасників антитерористичної операції.

Керівництво районної державної адміністрації,

відділ організаційної роботи апарату райдержадміністрації,

відділ культури райдержадміністрації, відділ освіти райдержадміністрації,

сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації,

виконкоми селищної, сільських рад (за згодою)

21 листопада 2017 року

2. Звернутися до керівників конфесій щодо проведення панахиди пам’яті за загиблими Героями Небесної Сотні та учасниками антитерористичної операції, молебню «За Україну! За український народ!».

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації,

виконкоми селищної та сільських рад (за згодою)

До 21 листопада 2017 року

3. Організувати проведення у навчальних закладах, закладах культури уроків державності, засідань за круглим столом, лекцій, бесід та інших просвітницьких заходів, присвячених революційним подіям 2004 року, Революції Гідності, її учасникам та значенню цих подій у розвитку громадянського суспільства.

Відділ освіти райдержадміністрації, відділ культури райдержадміністрації,

14-22 листопада 2017 року

4. Оформити у навчальних закладах, закладах культури, бібліотеках тематичні полиці, виставки документів та матеріалів, присвячені датам знакових подій, пов’язаних із Революцією гідності (дати знакових подій додаються).

Відділ культури райдержадміністрації, відділ освіти райдержадміністрації,

14-22 листопада 2017 року

5. Організувати показ документальних фільмів, присвячених патріотизму та мужності громадян, які у листопаді 2013- лютому 2014 року повстали на захист демократичних цінностей.

Відділ культури райдержадміністрації,

відділ освіти райдержадміністрації,

14-22 листопада 2017 року

6. Забезпечити широке висвітлення в засобах масової інформації заходів з нагоди відзначення в районі Дня Гідності та Свободи.

редакція районної газети «Відродження»

До 25 листопада 2017 року

6. Виконавцям, зазначеним у заходах, про хід їх виконання інформувати сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації до 23 листопада 2017 року, для узагальнення та інформування райдержадміністрації та облдержадміністрації.

Дати знакових подій, пов’язаних із Революцією гідності:

19 січня – річниця від дня, коли люди, обурені законами «16 січня», вирушили в урядовий квартал, де на початку вулиці Грушевського відбулися сутички з міліцією; початок протистояння на Грушевського (2014).

21 січня — річниця від дня, коли було викрадено учасників Революції гідності Ю.Вербицького (Герой України посмертно) та І.Луценка безпосередньо з Жовтневої лікарні у м. Києві) (2014).

22 січня – річниця від дня, коли внаслідок вогнепальних поранень загинули активісти Євромайдану С.Нігоян (Герой України посмертно) та М. Жизневський (лицар Ордену Героїв Небесної Сотні посмертно) (2014).

18 лютого – річниця від дня, коли відбулись жорстокі сутички між протестувальниками та міліцією на вулицях Грушевського, Інститутській та у Маріїнському парку, внаслідок чого були людські жертви; початок штурму Майдану (2014).

18 лютого – річниця від дня, коли спецпризначенці намагалися штурмувати Будинок профспілок; під час зіткнень були людські жертви (2014).

29 лютого — роковини масового розстрілу активістів Майдану (2014).

22 лютого — річниця від дня, коли урядові будівлі перейшли під контроль самооборони Майдану, В. Янукович утік із Києва, а парламент повернувся до Конституції в редакції 2004 року й обрав Головою Верховної Ради України О.Турчинова (2014).