До відома підприємств району! PDF Друк
Четвер, 05 жовтня 2017, 13:21

Представництвом України при Європейському Союзі оголошено конкурс в рамках Європейської програми підтримки малого і середнього підприємництва (МСП) COSME  “COS-EINTT-2017-3-04: «Європейська інкубаційна мережа для інновацій, орієнтованих на креативність» з метою налагодження зв’язків та співпраці між бізнес-інкубаторами та бізнес-акселераторами, які надають підтримку МСП та стартапам в таких напрямках як інноваційний дизайн та туризм.

Відповідно до умов конкурсу до участі допускаються:

-         неприбуткові організації (приватні або громадські);

-         бізнес-інкубатори, бізнес-акселератори, лабораторії, університети, науково-дослідні центри;

-         державні органи (національні, регіональні, місцеві);

-         комерційні організації, які надають підтримку малому і середньому бізнесу.

Кінцевий термін подання заявки для участі в конкурсі – 19.10.2017.

Зацікавлених суб’єктів господарської діяльності та бажаючих взяти участь у заході  просимо звертатися до відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації за тел. 30-7-91