img

Паспорт району

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
На Житомирщині оголосили конкурс малюнків «Безпечна Україна» PDF Друк
Понеділок, 25 вересня 2017, 15:23

 

1ПАТ «Житомиргаз» оголошує конкурс малюнків серед дітей шкільного віку. Присвячений конкурс Дню захисника України, мужнім бійцям, що боронять честь та цілісність нашої держави. Найкращі роботи будуть відзначені подарунками, а також будуть передані бійцям у зону АТО.

Переможці будуть визначені до 14 жовтня – Дня захисника України.

Взяти участь у конкурсі може кожна бажаюча дитина віком від 6-ти до 14-ти років, що проживає у Житомирської області. Головне завдання для конкурсантів - відобразити в своїх роботах теплі почуття до українських захисників для підтримки їхнього бойового духу.

Для участі в конкурсі потрібно:

  • Намалювати малюнок на тему «Безпечна Україна».
  • Передати його до ПАТ «Житомиргаз» будь-яким зручним способом:

- за адресою: 10002, м. Житомир, вул. Фещенка-Чопівсього , 35

- на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (сканкопії або фото з 2-ох сторін).

Критерії оцінювання конкурсних робіт:

1) оригінальність та оформлення;

2) творчий підхід;

3) охайність;

4) відображення і передача теплих відчуттів до захисників країни.

Технічні вимоги до робіт:

Малюнки подаються на конкурс в А-4 форматі в довільному виконанні (графіка, живопис, виконання олівцями, олійними, акварельними фарбами, гуашшю тощо). На зворотній стороні малюнку вказується П.І.Б учасника конкурсу, вік, назва малюнку, дата виконання та місце, школа, та контактні дані (телефон обов'язково). На конкурс приймаються лише індивідуальні оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам конкурсу. Роботи, надіслані на конкурс, не рецензуються та не повертаються авторам.

Надаючи роботу на конкурс, автор підтверджує повну згоду з умовами конкурсу, а також згоду на публікацію твору (конкурсної роботи) без будь-яких претензій щодо авторського права у подальшому. Роботи можуть бути використані компанією ПАТ «Житомиргаз» під час організації презентацій, виставок, семінарів, для транслювання на телебаченні тощо.

Етапи конкурсу:

Перший тур - відбірковий, триватиме з 21 вересня по 1 жовтня. За результатами відбіркового етапу представники конкурсної комісії визначать кращі малюнки, які з 2 по 10 жовтня будуть розміщені на офіційному сайті компанії для онлайн-голосування.

Автори трьох робіт, які набрали найбільшу кількість голосів під час 2 етапу - онлайн-голосування, будуть нагороджені цінними подарунками від компанії.

 

Останнє оновлення на Понеділок, 25 вересня 2017, 15:25
 
© 2013-2015 Раді вітати вас на сайті Брусилівської районної державної адміністрації | Created by Admin