Зараз на сайті:

Потрібні працівники PDF Друк
Оголошення - Оголошення
Понеділок, 19 червня 2017, 14:45

На території Брусилівської об’єднаної громади утворилося нове комунальне підприємство «Добробут», яке буде надавати будівельні та ремонтні послуги. З метою укомплектування вакансій керівництво підприємства в особі Нікітчина О. А. звернулося до Брусилівського районного центру зайнятості. Фахівці центру оперативно організували для підприємства міні-ярмарку вакансій, на якій шукаючим роботу були запропоновані вакансії водіїв, трактористів, підсобних робітників, охоронників, головного інженера, механіка тощо. О. Нікітчин ознайомив присутніх із фронтом робіт підприємства, умовами праці, оплатою праці. Четверо учасників міні-ярмарки вакансій зацікавилися пропозиціями роботи, з них одна особа працевлаштована трьом видано направлення на працевлаштування.

Л. Левківська, фахівець з профорієнтації

Останнє оновлення на Понеділок, 19 червня 2017, 14:49