Зараз на сайті:

Про організацію санаторно-курортного лікування осіб з інвалідністю та учасників анти терористичної операції. PDF Друк
Оголошення - Оголошення
Четвер, 01 червня 2017, 14:46

3 01.03.2017 організація санаторно-курортного лікування осіб з інвалідністю та постраждалих учасників антитерористичної операції здійснюються відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 №110 „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення деяких категорій інвалідів санаторно-курортним лікуванням, та внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 p. № 187 і від 31 березня 2015 p. № 200, якою змінено існуючу систему закупівлі санаторно-курортних послуг на відшкодування вартості послуг санаторно-курортного лікування (путівки) для осіб з інвалідністю та постраждалих учасників антитерористичної операції через безготівкове перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги на підставі трьохсторонньої угоди (особа - управління - санаторій).

Тобто відтепер людина зможе самостійно обрати санаторій для оздоровлення, після цього звернутися до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації, де перевіряється заклад на відповідність встановленим вимогам. Після цього укладається тристороння угода, яка передбачає безготівкове перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги.

При цьому гранична вартість путівки для відшкодування вартості послуг санаторно-курортного лікування визначатиметься щороку Мінсоцполітики за погодженням з Мінфіном.

Перелік базових послуг, які мають надаватися особам відповідно до медичних рекомендацій та входять до вартості путівки, затверджуватимуться Мінсоцполітики.

У поточному році відшкодування вартості путівок проводиться відповідно до наказу Мінсоцполітики від 06.04.2017 № 575 „Про встановлення граничної вартості путівки (ліжко-дня) у 2017 році", який зареєстрований у Міністерстві юстиції 13.04.2017 за № 493/30361, згідно якого у 2017 році граничну вартість путівки (ліжко-дня) за надання послуг із санаторно-курортного лікування деяким пільговим категоріям громадян становить, а саме:

інвалідам війни з числа постраждалих учасників антитерористичної операції - 5 250 (291,7) грн. без податку на додану вартість;

інвалідам з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку - 18217 (520,5) грн. без податку на додану вартість;

учасникам бойових дій з числа постраждалих учасників антитерористичної операції - 6 300 (350,0) грн. з податком на додану вартість;

громадянам, що супроводжують інвалідів І групи (за винятком інвалідів з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) - 4 691 (260,6) грн. з податком на додану вартість.

З урахуванням встановленої граничної вартості путівки затверджено розподіл асигнувань між структурними підрозділами з питань соціального захисту населення обласних та Київської  міської державних адміністрацій, передбачених у 2017 році для забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції  санаторно-курортним лікуванням, який направлено на регіони для організації забезпечення санаторно-курортним лікуванням зазначеної категорії осіб.