Зараз на сайті:

До відома підприємств району! PDF Друк
Оголошення - Оголошення
Понеділок, 22 травня 2017, 14:46

З метою розширення ринків збуту та збільшення доданої вартості продукції МСП та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів району (міста) інформуємо про початок надання грантів в рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» згідно з Річним програмним запитом (APS) № 01. Зацікавлені підприємства можуть надсилати концепції проектів для інвестування діяльності, спрямованої на збільшення доданої вартості у плодоовочевому та м’ясомолочному секторах, впровадження нових технологій переробки та післяврожайної обробки продукції, впровадження міжнародних стандартів якості та безпечності сільськогосподарської продукції, розширення ринків її збуту.

Гранти за цією програмою надаватимуться:

-       малим і середнім підприємствам і підприємцям;

-       виробникам сільськогосподарської продукції (МСП);

-       сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам (СОК) та їх об’єднанням;

-       малим і середнім підприємствам (МСП) в сфері агропромислового сектору (переробка, логістика, збут, тощо);

-       галузевим сільськогосподарським асоціаціям.

Проект «Агросільрозвиток» планує надати протягом 2017 року приблизно 30 млн. гривень в рамках цього Річного програмного запиту (APS) через
25 запланованих грантів. Очікується, що сума кожної грантової угоди може коливатися в межах від 650 тис. грн. до 3 млн. грн., але кінцева сума залежатиме від грантової діяльності та остаточних переговорів і може виходити за межі цього діапазону. Очікується, що термін дії будь-якої грантової угоди за даним запитом не перевищуватиме 12 місяців.

Заявки на гранти за даним запитом приймаються до 27 грудня 2017 року та розглядатимуться по мірі надходження.

За більш детальною інформацією щодо проекту та критерій участі звертатися до Дмитра Бєлона, менеджера грантів, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . або до Олександра Кондратенка, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , тел.: +380504419911, +380680241413.

У разі зацікавленості в участі, повідомити департамент економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації за тел. (0412) 47-46-09, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Останнє оновлення на Понеділок, 22 травня 2017, 14:48