Міжнародний фестиваль «Музика Ф. Шопена просто неба» запрошує до участі учнів музичних шкіл Житомирщини PDF Друк
Понеділок, 22 травня 2017, 11:16

1Щорічний IVМіжнародний фестиваль «Музика Ф. Шопена просто неба» запрошує талановитих дітей з музичних шкіл Житомирської області для участі в номінації «Шопена грають діти».

Номінація заснована з метою заохочування дитячого фортепіанного виконавства учнів спеціалізованих музичних шкіл України, естетичного виховання молоді та популяризації кращих зразків світової музичної класики – музики видатного польського композитора Фридерика Шопена.

17-18 червня 2017 року геніальні твори класичної музики, написаної видатним композитором та піаністом Фридериком Шопеном, виконуватимуть кращі українські та польські піаністи просто під відкритим небом на сцені, що буде встановлена на одному з островів ландшафтного парку.

Традиційно фестиваль проходить в Замоку-музеї «Радомисль».

Організатори фестивалю – історико-культурний комплекс Замок-музей Радомисль, Посольство Республіки Польща в Україні. Партнер - компанія «Yamaha».

Офіційна сторінка фестивалю «Музика Ф.Шопена просто неба» www.chopin.radozamok.com.ua

Контактна особа від оргкомітету фестивалю: Ігор Марковський, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , моб.тел: 067-504-59-08.

Останнє оновлення на Понеділок, 22 травня 2017, 12:57