ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ PDF Друк
Четвер, 18 травня 2017, 15:35

Брусилівської районної державної адміністрації про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проекту розпорядження голови районної державної адміністрації про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення  дня європи в районі у 2017 році.

Мета розроблення проекту: забезпечення належної організації та проведення урочистостей з нагоди Дня Європи, створення умов для широкої підтримки процесів інтеграції України в Європейський Союз

Мета проведення електронної консультацій з громадськістю: збір пропозицій та зауважень до вищезазначеного проекту плану заходів.

Текст проекту плану заходів: додається.

Строк подання пропозицій та зауважень: червень.

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (04162) 30-4-35.

Контактні особи: Табачна Наталія Ігорівна – головний спеціаліст відділу організаційної роботи та контролю апарату райдержадміністрації апарату райдержадміністрації.

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

27.04.2017                                                                                                   № 93

Про затвердження плану заходів з

підготовки та відзначення  Дня

Європи в районі у 2017 році

Згідно до ст.ст. 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Указу Президента України від 19.04.2003 №339/2003 «Про День Європи», доручення Віце-прем’єра України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України від 04.08.2016 №15691/28/1-13 щодо відзначення Дня Європи  в 2017 році, на виконання  розпорядження голови обласної державної адміністрації від 14.04.2017 №130 «Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення  Дня Європи в області у 2017 році» та з метою забезпечення належної організації та проведення урочистостей з нагоди Дня Європи, створення умов для широкої підтримки процесів інтеграції України в Європейський Союз:

1. Затвердити  план  заходів з підготовки та відзначення Дня Європи  в Брусилівському районі у 2017 році (далі – план заходів), що додається.

2.Структурним підрозділам райдержадміністрації, рекомендувати  районним установам та організаціям:

1) Забезпечити виконання плану заходів у повному обсязі та у зазначені терміни.

2) За результатами  проведених заходів, передбачених планом,  до 25 травня  2017 року  надати відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації  інформацію, що складається зі звіту про здійснений захід та підтверджуючих матеріалів (відповідні друковані чи фотоматеріали).

3.Відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації (Морозюк Л.А.) до 01 червня 2017 року надати райдержадміністрації узагальнену інформацію про хід виконання розпорядження з проектом відповіді департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник

голови адміністрації                                                                              О.О. Ненюк

до розпорядження голови

27.04.2017   № 93

План заходів

з підготовки та відзначення  Дня Європи в районі у 2017 році

Назва заходу

Дата проведення

Місце проведення

Відповідальні

Необхідне фінансу

вання

1

Виставки-перегляди: «Сучасна європейська література»

Бібліотечні заклади району

Відділ культури райдержадміністрації, Брусилівська селищна рада (за згодою), бібліотечні заклади району (за згодою)

2

Просвітницька виставка: «Європа очима молодих»

ім.. Ткаченка

Відділ культури райдержадміністрації, Брусилівська селищна рада (за згодою), районна бібліотека для дорослих

3

Опитування : «Україна – Європейська країна»

4

Виставка-огляд: «Феномен слов’янської культури»

22.05.2017

5

Книгоподорож: «На срібнім березі Дніпра слов’яниства золота столиця» - до 1535-річчя заснування м.Києва

24.05.2017

6

Виставка видань іноземними мовами: «Читаємо іноземною в оригіналі»

19.09.2017

ім..Ткаченка

7

Засідання дискусійного клубу «Що таке європейська толерантність?»

Водотиївський НВК

Відділ освіти райдержадміністрації,   Брусилівська селищна рада (за згодою), Водотиївський НВК (за згодою)

8

Перегляд кінофільму «Подорож до Лондону»

9

Соціокультурна мозаїка «Правила хорошого тону у Європі»

10

Культурознав

чий практикум «Вернісаж європейських культур»

Брусилівська ЗОШ І-Ш ст. №1

Відділ освіти райдержадміністрації,

Брусилівська селищна рада (за згодою), Брусилівська ЗОШ І-Ш ст. №1(за згодою)

11

Вікторина «Українська дипломатія ХХІ ст.» (9-11кл.)

Відділ освіти райдержадміністрації,

Брусилівська селищна рада (за згодою), Брусилівська гімназія ім. Готовчиця (за згодою)

12

Виставка учнівських проектів «Традиційна їжа країн Європи» (5-11кл.)

13

Конкурс поезій іноземними мовами (5-11кл.)

14

Круглий стіл «Євроскептики та євро оптимісти». Хто має рацію?

(9-11 кл.)

15

Парад костюмів «Довкілля для Європи» ( 5-11 кл.)

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                          Л.В.Павлюк

Останнє оновлення на Четвер, 18 травня 2017, 15:39