img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Інформаційний лист PDF Друк
Середа, 10 травня 2017, 08:46

Державний вищий навчальний заклад «Київський національний  економічний університет імені Вадима Гетьмана» в 2017 році розпочинає набір на підготовку фахівців освітнього ступеня «Магістр» на Факультеті економіки та управління за новою спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» спеціалізація «Державне управління економікою».

Магістерська програма розроблена з урахуваням нових потреб щодо підготовки магістрів в умовах децентралізації економіки України та із врахуванням досвіду Європейських країн (Польща, Словаччина, Австрія). Магістерська програма сертифікована за двома напрямками: «Макроекономічний аналіз та консалтинг» або «Управління міським господарством».

Просимо сприяти в налагодженні коммунікаційних контактів між Київським національним економічним університетом імені Вадима Гетьмана  в особі кафедри макроекономіки та державного управління та районними держадміністраціями  Одеської області, шляхом розсилки інформаційного листа та анкет. Щоб пройти опитування натисніть тут: https://goo.gl/forms/6f99Sl6nzYcH5Fnr2

В рамках реалізації проекту децентралізації економіки та підвищення ефективності розвитку публічного сектору кафедра макроекономіки та державного управління надає науково-методичні консультації з даної проблематики на постійно діючій безоплатній основі.

Розгорнута інформація щодо отримання знань, вмінь та навичок розміщена в буклеті.

Наші контакти

Адреса: 03080, м. Київ, просп. Перемоги, 54/1, каб. 257

Тел.: (044) 456-51-58, (044) 371-61-77

E-mail: kmdu@kneu.edu.ua

Наші веб-сторінки в Інтернет: http://feu.kneu.edu.ua/ua/depts4/mdu/;

https://www.facebook.com/kneu.kmdu/

Завідувач кафедри

макроекономіки та державного

управління КНЕУ ім.В.Гетьмана,

професор, доктор економічних наук                                                            І.Й. Малий