Формування нової громадської ради розпочато PDF Друк
Четвер, 23 липня 2015, 11:39

22 липня 2015 року в громадській приймальній райдержадміністрації відбулося засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів щодо створення громадської ради при Брусилівській районній державній адміністрації. На засіданні було обрано голову ініціативної групи та секретаря. Далі розглядалися питання щодо основних етапів підготовки установчих зборів, підготовлено формат  заяв для ІГС на участь в установчих зборах, формат додатків до заяв, обговорено питання порядку денного установчих зборів, підготовлено зміст оголошення на офіційний веб-сайт райдержадміністрації та в районну газету «Відродження», про порядок подання заяв для участі в установчих зборах, а також дату, час та місце проведення зборів.

За рішенням ініціативної групи установчі збори заплановано провести 3 вересня 2015 року.

Останнє оновлення на Середа, 02 грудня 2015, 23:25