Тренінг «Розпочни свій бізнес» PDF Друк
П'ятниця, 27 лютого 2015, 10:57

Повідомляємо, що ресурсний центр ГУРТ проводить тренінг для мешканців сільських громад Житомирської області «Розпочни свій бізнес» в рамках проекту «Розвиток малого підприємництва у сільських громадах України» за підтримки Фонду «Монсанто».

Тренінг буде проходити 13-15 березня 2015 року в м. Житомирі. Учасники забезпечуються харчуванням і проживанням.

Відбір учасників відбувається на конкурсних засадах згідно із заповненою анкетою. Кінцевий термін заповнення анкети – 5 березня 2015 року.

Перевага буде надаватися жінкам, що мають намір розпочати власну справу або вже розпочали її.

Для бажаючих взяти участь у заповненні онлайн-анкети прошу звертатись до відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації. Деталі за посиланням: http://gurt.org.ua/news/trainings/25367/