РОЗПОРЯДЖЕННЯ голови районної державної адміністрації 31.12.2014 № 361 PDF Друк

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

голови районної державної адміністрації

31.12.2014                                                                                                  № 361

Про розроблення детального плану

території земельних ділянок,

розташованих поза межами населеного

пункту на території Скочищенської

сільської ради Брусилівського

району Житомирської області

Відповідно до статті 17 Закону України «Про основи містобудування», статей  10, 19, 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Порядок проведення громадських слухань щодо врахувань громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290, розглянувши заяви директора товариства з обмеженою відповідальністю «Манорс» в особі директора Горн І.Г. від 22.12.2014 №9, №10 та керуючись Законом України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Розробити детальний план території земельних ділянок площею 2,5000 га в с. Скочище вул. Залізнична, 7 та площею 0,7251 га в с. Скочище вул. Лісова, 20-А, розташованих поза межами населеного пункту на території Скочищенської сільської ради Брусилівського району Житомирської області для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, відповідно до договору з організацією, яка має в своєму складі особу з відповідним кваліфікаційним сертифікатом на виконання робіт з розроблення містобудівної документації.

2. Замовником на виконання детального плану території земельних ділянок площею 2,5000 га в с. Скочище вул. Залізнична, 7 та площею 0,7251 га в с. Скочище вул. Лісова, 20-А, розташованих поза межами населеного пункту на території Скочищенської сільської ради Брусилівського району Житомирської області для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості,  визначити Брусилівську районну державну адміністрацію.

3. Фінансування робіт з розробки детального плану території земельних ділянок площею 2,5000 га в с. Скочище вул. Залізнична, 7 та площею 0,7251 га в с. Скочище вул. Лісова, 20-А, розташованих поза межами населеного пункту на території Скочищенської сільської ради Брусилівського району Житомирської області для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, здійснити за рахунок коштів товариства з обмеженою відповідальністю «Манорс» с. Скочище, станція Скочище.

4. Відділу містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації (Коструба М.В.):

1) Забезпечити організацію оформлення вихідних даних на розробку детального плану території та розгляд проектних матеріалів у порядку, визначеному чинним законодавством України.

2) Протягом 5 днів з дня підписання розпорядження забезпечити його оприлюднення на офіційному веб-сайті Брусилівської районної державної адміністрації та в громадсько – політичному тижневику Брусилівщини «Відродження ».

3) Затверджений детальний план території зберігати в архіві відділу, другий примірник детального плану території передати в архів департаменту містобудування,  архітектури та будівництва Житомирської облдержадміністрації.

5. Рекомендувати виконкому Скочищенської сільської ради забезпечити організацію та проведення процедури громадських слухань проекту детального плану території у відповідності до чинного законодавства України.

6. Рекомендувати директору товариства з обмеженою відповідальністю «Манорс» Горну Іллі Гершковичу погоджений проект детального плану території відповідно до чинного законодавства подати на затвердження райдержадміністрації з відповідними погодженнями, визначеними чинним законодавством України.

7. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Заступник голови

райдержадміністрації                                                                          В.Й.Кузьменко