img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
РОЗПОРЯДЖЕННЯ голови районної державної адміністрації 17.12.2014 № 329 PDF Друк
Четвер, 26 лютого 2015, 11:44

 

Україна

 

БРУСИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

                              голови районної державної адміністрації

 

17.12.2014                                                                                             № 329 

 

 

Про затвердження

детального плану території

 

 

    Відповідно до ст. ст. 6, 20, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. ст.  10, 16, 19, 21, 26   Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Порядок проведення громадських слухань щодо врахувань громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», враховуючи довідку Водотиївської сільської ради від 09.12.2014 № 413 щодо проведення громадських слухань по  детальному плану території земельних ділянок, розташованих за межами населеного пункту с. Водотиї на території Водотиївської сільської ради Брусилівського району Житомирської області для ведення індивідуального садівництва та індивідуальної дачної забудови, та  розглянувши заяву голови обслуговуючого кооперативу «Садово-дачне товариство «Високе»»  Шмогруна П.А.:  

1. Затвердити детальний план території земельних ділянок, розташованих за межами населеного пункту с. Водотиї на території Водотиївської сільської ради Брусилівського району Житомирської області для ведення індивідуального садівництва та індивідуальної дачної забудови.

2. Передати затверджений «Детальний план території земельних ділянок, розташованих за межами населеного пункту с. Водотиї на території Водотиївської сільської ради Брусилівського району Житомирської області для ведення індивідуального садівництва та індивідуальної дачної забудови» на зберігання у відділ містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації, як невід'ємну частину схеми планування території Брусилівського району. 

3. Відділу містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації (Коструба М.В.):

1) Забезпечити оприлюднення розпорядження протягом 5 днів з дня його затвердження на веб-сайті Брусилівської районної державної адміністрації та в громадсько – політичному тижневику Брусилівщини «Відродження ».

          2) Врахувати детальний план території земельних ділянок, розташованих за межами населеного пункту с. Водотиї на території Водотиївської сільської ради Брусилівського району Житомирської області для ведення індивідуального садівництва та індивідуальної дачної забудови при розробці (оновленні) схеми планування території Брусилівського району та при видачі будівельних паспортів забудови земельних ділянок.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Кузьменка В.Й.

 

 

Голова адміністрації                                                                 О.Л.Ніколайчук