Увага! Великодній ярмарок PDF Друк
Вівторок, 24 лютого 2015, 09:40

З 9 по 11 квітня 2015 року за підтримки Державного управління справами в Державному підприємстві «Український дім» міста Києва відбудеться Всеукраїнський благодійний Великодній ярмарок.

Мета заходу – популяризація унікальних традицій і культури нашої держави, підтримка вітчизняних товаровиробників, підвищення якості та конкурентноспроможності вітчизняної продукції.

Під час Всеукраїнського благодійного Великоднього ярмарку пройде благодійний збір продуктів харчування та коштів від учасників та відвідувачів ярмарку для дітей-переселенців зі Сходу України.

До участі у Великодньому ярмарку запрошуються підприємства харчової та переробної промисловості всіх областей України, народні майстри, творчі майстерні, сувенірні компанії, які отримають можливість представити та реалізувати свою продукцію в центрі міста Київ.

В разі зацікавленості просимо повідомити відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації за тел. (04162) 30346 або на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Останнє оновлення на Вівторок, 24 лютого 2015, 09:41