img

Районна рада

Інтернет-ресурси

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Оголошення
До уваги перевізників (власників автобусів)! Брусилівська районна державна адміністрація оголошує конкурс на право здійснювати перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування PDF Друк
Четвер, 20 червня 2019, 09:01

№ з/п

Назва маршруту

Протяжність, км

№ маршруту, рейсу

К-сть об. рейсів

Режим роботи

Вимоги до автобусів

Мін-на к-сть автобусів

Рекомендована к-сть зірок

Пасажиромісткість

1

БРУСИЛІВ - ДИВИН

15,0

1 (Брв)

2

Щоденно
/звичайний

2

**

Від 18

2

БРУСИЛІВ – ЯСТРЕБНЯ
із заїздом в Лазарівку

12,0 / 15,0

2  (Брв)

2

Щоденно/

звичайний

2

**

Від 18

3

БРУСИЛІВ – СКОЧИЩЕ
із заїздом в Болячів

36,0 / 49,0

3 (Брв)

2

Щоденно, крім вих.та святк. днів

2

**

Від 18

4

БРУСИЛІВ – РОМАНІВКА
із заїздом в Карабачин

22,0 / 32,0

4 (Брв)

2

Щоденно/

звичайний

2

**

Від 18

Конкурс на перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування проводиться у відповідності до Закону України «Про автомобільний транспорт», «Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року №1081 та розпорядження голови Брусилівської райдержадміністрації від 11.11.2013 року №361 «Про затвердження умов конкурсу на визначення перевізників для роботи на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району». Метою проведення конкурсу є вибір на конкурсних засадах юридичних або фізичних осіб, які здатні забезпечувати належну якість обслуговування перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.


Конкурс відбудеться  25 липня 2019 року, початок – о 14.00, за адресою: смт. Брусилів, вул. Небесної Сотні, 2, малий зал Брусилівської райдержадміністрації.


Документи на участь у конкурсі приймаються щодня (крім вихідних), з 9 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв., за адресою:  смт. Брусилів, вул. Небесної Сотні, 2, каб. відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, тел.. (04162)3-07-91, або на e-mail – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Детальніше...
 
До уваги пільговиків району PDF Друк
Середа, 12 червня 2019, 11:05

Шановні пільговики, які отримують пільги на централізоване  постачання холодної води, в залежності від доходів, а саме - багатодітні сім’ї, учасники війни, діти війни;  в зв’язку зі зміною  тарифів на водопостачання та норм споживання  просимо звернутись до відділу  з питань персоніфікованого обліку пільгових категорій населення УПСЗН Брусилівської РДА для подальшого безперебійного надання пільги  на водопостачання  з довідками про  доходи (заробітна плата, пенсія, соціальні допомоги та інші доходи) за попередні 6 місяців .


Додаткова інформація за адресою: смт.Брусилів, вул.Лермонтова, 9 або за тел.. 3-04-80.


Детальніше...
 
До відома суб’єктів господарювання району! PDF Друк
Середа, 12 червня 2019, 08:48

Інформуємо, Європейський Банк Реконструкції та Розвитку й Офіс з просування експорту України у рамках ініціативи ЄС EU4Business запрошують українських виробників продуктів харчування до участі у Торговій місії до Грузії, яка відбудеться у м. Тбілісі з 10 по 12 вересня 2019 року.

Мета торгової місії: створення торгових можливостей для українських виробників для виходу та розширення власного експорту  на ринок Грузії через встановлення ділових контактів з потенційними грузинськими партнерами.


До участі у заході запрошуються виробники випічки, шоколаду та виробів з шоколаду, перероблених фруктів та овочів, молочної продукції, переробленого м’яса.

До бізнес-делегації, за допомогою професійного іноземного консультанта, буде відібрано 23 компанії з найбільшим потенціалом виходу на ринок Грузії та готовністю багато і наполегливо працювати, щоб підкорити грузинський ринок.


Учасники місії можуть розраховувати на:

 • індивідуально організовані В2В-зустрічі, заплановані іноземним консультантом;
 • вивчення торгових можливостей Грузії на місці;
 • аналіз торгових можливостей у Грузії та рекомендації щодо виходу на локальний ринок;
 • візити на грузинські підприємства для обміну досвідом.

 

На всі ці заходи кошти виділяються ЄС у рамках ініціативи EU4Business та Уряд України. Учасники оплачують лише квиток, проживання, харчування та індивідуальні витрати.

Реєстрація на захід триває до 20 червня 2019 року включно за посиланням: http://bit.ly/TMGeorgia.

 

Детальніше...
 
Буде припинено газопостачання населених пунктів PDF Друк
П'ятниця, 31 травня 2019, 11:41

Картинки по запросу газопостачанняПопільнянське відділення АТ «Житомиргаз» повідомляє, що в звязку з проведенням регламентних робіт та з підготовкою газового господарства до осінньо-зимового періоду 2019-2020 рр. відповідно до «Правил безпеки систем газопостачання» на газопроводі високого тиску біля ГРС Брусилів буде припинено газопостачання населених пунктів смт.Брусилів, с.Морозівка, с.Хомутець, с.Привороття, с.Нові Озеряни, с.Осівці, с.Пилипонка, с.Краківщина, с.Покришів, с.Соловіївка, с.Дивин, с.Карабачин, с.Водотиї, с.Романівка, с.Лисовка, с.Турбівка, с.Лучин, с.Болячів з 10.06.2019 до 20.06.2019.


Газопостачання буде відновлено після проведення регламентних робіт.


Прохання жителів вказаних населених пунктів перекрити крани на газових приладах та бути готовими до відновлення газопостачання.


Газопостачання житлових будинків буде проводитись тільки в присутності власника житлового будинку та доступу до газових приладів.

 
До відома суб’єктів господарювання району! PDF Друк
Четвер, 30 травня 2019, 14:55

Торгово-промислова палата України запрошує до участі в «Українському експортному тижні – 2019», організованому спільно з Мінагрополітики, Мінекономрозвитку й іншими органами державної та місцевої влади.

«Український експортний тиждень – 2019» – національна виставково-конгресова платформа з комплексного представлення експортного потенціалу України, популяризації та просування товарів і послуг на світовий та європейські ринки.


Упродовж 3–6 червня відбудеться ПОНАД 40 ділових заходів (панельних дискусій, воркшопів, B2B-зустрічей), зокрема:

 • V Національний експортний форум (ТПП України, 3 червня);
 • виставка «АГРО – 2019» (Національний комплекс «Експоцентр України», 4–7 червня);
 • Міжнародний аграрний форум «АГРО 4.0» (Національний комплекс «Експоцентр України», 4–6 червня).

 

ВИ ЗМОЖЕТЕ:

 • отримати відповіді на всі питання з фінансової, економічної, зовнішньоекономічної, валютної сфер;
 • з перших вуст дізнатися про актуальні й ефективні інструменти фінансової підтримки (інвестицій у бізнес);
 • установити прямі контакти з іноземними партнерами;
 • презентувати свої проекти та розробки іноземним інвесторам;
 • налагодити ділові стосунки з представниками вітчизняного бізнесу (B2B-комунікації).

 

Участь у заході безкоштовна, за умови попередньої реєстрації.

 


Контактні особи ТПП України:

Олена Барсук – тел.:  (044) 584 28 19, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ;

Ольга Гордина – тел.: (044) 584 28 19, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Зареєструватися для участі у заході можна за ПОСИЛАННЯМ

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 60