Оголошення
Про порядок надання санаторно-курортного лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи у 2020 році PDF Друк
Середа, 19 лютого 2020, 17:15

Управління праці та соціального захисту населення Брусилівської районної державної адміністрації  повідомляє  про те, що відповідно  до п. 12 постанови Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016 р. № 854 «Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» громадяни, віднесені до категорії 1, та діти з інвалідністю забезпечуються путівками шляхом надання грошової допомоги відповідно до медичних показань з урахуванням пільг, передбачених законодавством для конкретної категорії осіб. Черговість громадян оприлюднена на інформаційній дошці управління праці.

Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських робіт «Інклюзивний дизайн» PDF Друк
Середа, 19 лютого 2020, 17:13

До Міністерства соціальної політики надійшов лист громадської організації осіб з інвалідністю «Креавіта», яка є організатором Всеукраїнського конкурсу студентських робіт «Інклюзивний дизайн».

Конкурс проводиться за підтримки комітету забезпечення доступності маломобільних груп населення до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Харкова та Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Основна мета конкурсу - виявлення кращих проектів, які демонструють можливі архітектурно-конструктивні, дизайнерські рішення із використанням сучасних технологій створення інклюзивного середовища життєдіяльності, у тому числі для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Учасниками конкурсу можуть бути студенти, аспіранти та випускники закладів вищої освіти віком до 30 років.

Інформацію щодо порядку та умов проведення конкурсу, у тому числі
перелік запропонованих номінацій, розміщено за посиланням:https://www.univer.kharkov.ua/ua/general/univer_today/news?news_id= 9430.

Контакти: тел.: (057)751-78-44, (050)300-34-81 -Олена Шингарьова.

ОБЛАСНИЙ КОНКУРС «Податківець ІІІ-го тисячоліття» PDF Друк
Вівторок, 18 лютого 2020, 20:05

ОГОЛОШЕННЯ PDF Друк
Четвер, 13 лютого 2020, 17:11

20 лютого  2020 року о 10.00 за адресою: смт. Брусилів, вул. Небесної Сотні, 2, в залі засідань, відбудеться публічний звіт голови Брусилівської районної державної адміністрації КОНДРАТЮКА Віктора Андрійовича. Буде презентована інформація про виконання основних показників Програми соціально-економічного та культурного розвитку Брусилівського району за 2019 рік, проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти районного бюджету та інші питання щодо діяльності Брусилівської райдержадміністрації.

Регламент заходу:

10:00 11:0 звіт голови .
11:00 – 11:30  – запитання та відповіді.

Запрошуємо заслухати звіт голови представників громадської ради, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, засобів масової інформації та всіх зацікавлених осіб.

Відповідальний структурний підрозділ: відділ організаційної роботи та контролю апарату райдержадміністрації:

тел.3-04-35,

е -mail: rda@brusrda.zht.gov.ua).

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади PDF Друк
Середа, 12 лютого 2020, 12:33

УМОВИ

проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б»

начальнику відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Брусилівської районної державної адміністрації Житомирської області

Останнє оновлення на Середа, 12 лютого 2020, 14:43

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>