Зараз на сайті:

«Заходи боротьби з наркоманією» PDF Друк
Організації і установи - Кримінально-виконавча інспекція
Четвер, 09 жовтня 2014, 19:15

16 вересня 2014 року Брусилівським РП КВІ спільно з ЦСССДМ для під облікових підрозділу було проведено бесіду на тему «Заходи боротьби з наркоманією».

Інспектор Брусилівського РП КВІ Кучеренко Н.В. повідомила присутнім, що зараз боротьба з наркоманією відбувається не лише зміною законодавства, але й створенням національних програм щодо попередження вживання та поширення наркотиків. Потрібно здійснювати комплекс заходів, які мусять зменшити не лише доступність до наркотиків, але і бажання їх використання. Однією з частин такого комплексного вирішення проблеми є розробка й запровадження програм, що стимулюють прагнення до здорового способу життя. Ідеї про те, що здоров'я людини є головною цінністю не лише її самої, але є метою суспільства, поширюються все більше у свідомості людства. Важлива роль у поширенні таких ідей належить засобам масової інформації та закладам освіти.

Також до відома присутніх було доведено, що лише юридичними та адміністративними заходами не можна перемогти наркоманію. Медичні та виховні заходи у поєднанні з розвитком реабілітаційних центрів, організація фізкультурно-спортивної роботи, антинаркотична пропаганда у засобах масової інформації — це необхідне доповнення до примусових заходів держави.

Інспектор Брусилівського РП КВІ

майор внутрішньої служби                                                           Н.В. Кучеренко

Останнє оновлення на Четвер, 09 жовтня 2014, 19:17